Jesteś tu:Informacje / Inne / Szybki dostęp do Internetu

Szybki dostęp do Internetu


Wstawiony przez admin 01 październik 2000

Telekomunikacja Polska uruchomiła nową usługę Szybkiego Dostępu do Internetu nazwaną SDI. Za jedyne 999,00 zł - jednorazowe koszty instalacji i miesięczny abonament wynoszący 160 zł otrzymujemy nie ograniczony dostęp do zasobów Internetu. Usługa ta, obecnie jest dostępna na terenie Olsztyna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było korzystać z niej w naszym mieście.
Usługa ta będzie dostępna w Biskupcu, gdy zgłosi się minimum 10 osób chętnych.

SDI zapewnia szybką transmisję i ciągły dostęp do zasobów przy nie zakłóconej możliwości korzystania z telefonu. Transmisja danych odbywa się z maksymalną szybkością 115.2 kbit/s. W czasie korzystania z telefonu szybkość transmisji danych zmniejszana jest do 70 kbit/s.
Do jednego łącza SDI może być podłączonych kilka komputerów tworzących sieć, co znacznie może obniżyć jednostkowe koszty abonamentu. Przykładowo 10 komputerów znajdujących się w jednym bloku mieszkalnym może tworzyć sieć - na jeden komputer przypada: 100 zł - jednorazowy koszt instalacji + 16 zł miesięcznie abonamentu.

Wnioski o założenie można składać do Rejonowego Oddziału Telekomunikacji Polskiej S.A. w Biskupcu. (Złożenie wniosku nie zobowiązuje do koniecznego zakupienia usługi, w każdej chwili można się wycofać.)

Reklama

Tłumaczenia