Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / "Sukcesy 2008" rozdane

"Sukcesy 2008" rozdane


Wstawiony przez admin 29 marzec 2009

"Sukcesy 2008" rozdane

20 marca 2009 roku odbyła się XIII Gala- Sukcesy 2008, na której po raz kolejny wyróżnieni zostali mieszkańcy i osoby zasłużone dla Gminy Biskupiec w dziedzinach takich jak: Kultura, Sport, Promocja, Nauka i Osobowość Roku.

W otwartym pierwszy raz po remoncie budynku Biskupieckiego Domu Kultury Publiczność wypełniła salę do ostatniego miejsca. W blasku lamp błyskowych i kamer, nominowani odebrali z rąk Burmistrz Biskupca Elżbiety Samorajczyk statuetki i dyplomy.

Za Osobowość Roku została uznana Jadwiga Majrzan (Przewodnicząca Zarządu Koła PSOUU w Biskupcu). Do ostatniej chwili było tajemnicą kto zostanie uhonorowany w tej kategorii. Nie należy się więc dziwić, że było to dużym zaskoczeniem dla wyróżnionej. Statuetkę "Osobowość Roku" wręczyła Jadwidze Majrzan Wicemarszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego Urszula Pasławska.

Galę poprowadzili Ewa Olczak i prezenter Radia Olsztyn Mariusz Bojarowicz. Uroczystość rozdania wyróżnień "Sukcesy 2008" uświetnił swym występem znany artysta Norbi. Część oficjalną uroczystości zakończył poczęstunek.

Źródło: biskupiec.pl

Reklama


Tłumaczenia