Jesteś tu:Informacje / Sport / Rusza IV Edycja Biskupieckiej Ligi

Rusza IV Edycja Biskupieckiej Ligi


Wstawiony przez admin 20 listopad 2001

17 listopada w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego, mieszczącej się przy ul. Bolesława Chrobrego w Biskupcu zainaugurowana zostanie IV Edycja Biskupieckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Biskupca. Tego samego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze.

Celem Ligi jest popularyzacja aktywnego wypoczynku w sezonie zimowym i jednocześnie zapewnienie mieszkańcom dobrej sportowej zabawy, owocującej głębszą integracją społeczności. W roku ubiegłym w Lidze udział wzięło 14 drużyn, które rozgrywały mecze w 2 grupach, w pierwszej rundzie - każdy z każdym, a w drugiej rundzie - systemem pucharowym o miejsca od pierwszego do ósmego i o miejsca od dziewiątego do czternastego. Przypominamy, iż I miejsce zajęła drużyna Urzędu Miejskiego, II - Handlowców, III - Budżetówki, a IV - debiutanci Zorza Biesowo.

Mecze rozgrywane będą w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, w każdą sobotę między godz. 16.00 a 20 00 (za wyjątkiem 29.12.2001 r.). Prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa oraz na najlepszego strzelca i bramkarza.

Organizatorzy przewidują, analogicznie, jak w roku ubiegłym, w pierwszej rundzie rozegranie meczy każdy z każdym, a w drugiej rundzie - systemem pucharowym.

Reklama


Tłumaczenia