Jesteś tu:Informacje / Sport / Turniej Kartingowy w Biskupcu

Turniej Kartingowy w Biskupcu


Wstawiony przez admin 29 sierpień 2004

Turniej Kartingowy w Biskupcu

W Biskupcu odbył się II Wojewódzki Turniej Kartingowy o Puchar Burmistrza Biskupca. Zorganizowali go: Klub Turystyki Motorowej Dadaj Biskupiec, Urząd Miasta oraz M-G Zrzeszenia LZS w Biskupcu. Puchar burmistrza wywalczył Wojciech Dąbrowski z Karting Klubu Olsztyńskiego (klasa sportowa). W klasie popularnej 1. miejsce i Puchar Prezesa (Mieczysław Worgut) Klubu Turystyki Motorowej Dadaj wywalczył Michał Czernomordy, przed Krystianem Kuciejem i Sławomirem Staszyńskim (wszyscy KTM Dadaj). Przy okazji odbyły się wyścigi motocyklowe, w których zwyciężył Paweł Muszyński. Drugi był Daniel Pepłowski, a trzecia...Olga Kuciej (wszyscy KTM Dadaj).

Przeprowadzono też konkurs... palenia gumy motocyklowej, w którym najlepszy okazał się Krystian Kuciej. Zawody sponsorowali: Pomarol, PZMot. Olsztyn i Urząd Miejski w Biskupcu.

- Wszystko odbyło się jak należy m.in. dzięki Zenonowi Pinkowskiemu (kierownik trasy), Kazimierzowi Kuciejowi (kierownik zabezpieczenia - red.), strażakom z OSP Droszewo oraz sędziom. Myślę, że nie będą to ostatnie takie wyścigi w Biskupcu.

Etykietowanie

Reklama

Tłumaczenia