Jesteś tu:Informacje / Sport / 10 Jubileuszowy Turniej Brydża Sportowego Parami

10 Jubileuszowy Turniej Brydża Sportowego Parami

Wstawiony przez admin 14 luty 2008

03 lutego 2008 w Starej Kaflarni od był się 10 Jubileuszowy Turniej Brydża Sportowego Parami. W turnieju uczestniczyło 82 zawodników. Zwycięską parą pierwszego turnieju i zdobywcami Pucharu Burmistrza zostali Panowie Wiesław Pietrzak i Zdzisław Godlewski. W drugim turnieju z okazji Wyzwolenia Biskupca Zwyciężyła para Roman Kierznowski i Zbigniew Rogowski. W punktacji długofalowej (po dwóch turniejach). Pierwsze miejsce wywalczyła para S. Wrzosek i S. Fronczak z Olsztyna, drugie Z. Godlewski i W Pietrzak z Węgorzewa, a trzecie I. Jagielski i G. Probola z Olsztyna.

Podobnie jak w latach ubiegłych zorganizowana została zbiórka pieniędzy prowadzona przez Panią Danutę Hocheker Mistrzyni Świata podczas której zebrano 850zł. Tradycyjnie odbyła się również loteria dzięki której zebrano 950zł. 1000zł przekazano jak co roku na Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu. Pozostałą kwotę tj. 800 zł przekazano na dożywienie dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Biskupcu.

Źródło: biskupiec.pl