Jesteś tu:Turystyka

Turystyka


Turystyka

Pensjonat i domek letniskowy na Mazurach nad jeziorem Dadaj

Pensjonat i domek letniskowy na Mazurach nad jeziorem Dadaj

Do dyspozycji Państwa oddajemy cały 5 osobowy domek letniskowy z toaletą i prysznicem oraz pojedyncze pokoje w pensjonacie. Zapewniamy również pole biwakowe i miejsce na namioty. Dla naszych gości przygotowujemy tanie domowe obiady dwudaniowe. Na terenie ośrodka znajduje się stół bilardowy, stół do ping ponga, miejsce na ognisko, grilla, sklep.

Pensjonat "Słoneczny Brzeg"

Pensjonat "Słoneczny Brzeg"

Pensjonat - tuż przy plaży, nad jeziorem Dadaj. Rukławki 100, 11-300 Biskupiec (tel. +48 519 19 55 95).

Zwierzęta w gminie Biskupiec

Różnorodność siedlisk i zespołów roślinnych stwarza dogodne warunki bytowania dla wielu gatunków zwierząt, przy czym najcenniejsze gatunki związane są z siedliskami leśnymi, wodnymi i wodno-błotnymi. Spotkać tu można zarówno gatunki środkowo, jak i północno i wschodnioeuropejskie z wyraźnie zaznaczonym udziałem gatunków pochodzenia borealnego i wschodniego.

Domek letniskowy nad Dadajem

Domek Letniskowy nad Dadajem

Domek położony jest na Warmii i Mazurach nad jeziorem Dadaj, w pobliżu wsi Wilimy, 14 km od Biskupca Reszelskiego. W pobliżu znajduje się las. Do wody jest ok. 200 m. Posesja ogrodzona o powierzchni 10 arów. Domek o powierzchni 110 m2 z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się wysoki salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka z natryskiem.

Domek do wynajęcia w Węgoju

Domek do wynajęcia w Węgoju

Domek do wynajęcia niedaleko jeziora z aneksem kuchennym, łazienką i ciepłą wodą, blisko lasu. Jest plac zabaw dla dzieci i ścieżka rowerowa. Miejsce do robienia ogniska lub grila. Do dyspozycji mamy łódkę i rower wodny.

Gospodarstwo Agroturystyczne - Nowe Marcinkowo

Agroturystyka - Nowe Marcinkowo

Gospodarstwo położone na skraju lasu. Nad jeziorem z własną linią brzegową. Przy domu ogród rekreacyjno – wypoczynkowy. Trzy zarybione stawy, możliwość wędkowania. Żywienie oparte o produkty z gospodarstwa, oraz upolowaną zwierzynę. Łódka, kajak i drewno do ogniska.

Agroturystyka Najdymowo - Orła Cień

Agroturystyka Orła Cień, Mazury, Noclegi

Gospodarstwo agroturystyczne położone w Najdymowie (1,5 km od Biskupca w krainie Warmii i Mazur). Obiekt usytuowany w zacisznej i malowniczej okolicy, zajmujący powierzchnię około 12 ha, otoczony pobliskim lasem i stawami. W pobliżu znajduje się jezioro Dadaj ( 4 km )

Reklama

Tłumaczenia