Jesteś tu:Złota Rybka

Złota Rybka


Laur Złotej Rybki, czyli zabawa w teatr

2010-06-17  
Laur Złotej Rybki, czyli zabawa w teatr

Dziesięć teatrów z podstawówek całego regionu, prawie 200 młodych aktorów i słynny Artur Barciś jako gość specjalny - tak w skrócie wyglądał 30. jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki".

XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych O Laur Złotej Rybki

2008-06-15  

Zespół teatralny "Brzdąc" ze Szkoły Podstawowej w Skarlinie otrzymał nagrodę główną - Laur Złotej Rybki podczas XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych w Biskupcu. Jury w składzie Andrzej Fabisiak, Leszek Grad, Krystyna Jędrys, Władysław Katarzyński nagrodziło grupę za przedstawienie pt. "Przygody Rycerza Szaławiły" Jana Brzechwy w reżyserii Zbigniewa Jarzębskiego.

Finał XXIII-ego Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki"

2003-05-20  

Finał XXIII-ego Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki" odbędzie się 23 maja w Biskupieckim Domu Kultury. Od ponad dwudziestu lat jest już tradycją organizowanie konkursu teatralnego dla teatrów dziecięcych i młodzieżowych Warmii i Mazur, który przyczynia się do doskonalenia warsztatowych umiejętności teatralnych i kształtowania wrażliwości na piękno języka.

Złota rybka i Słowacki

1999-05-24  

Biskupiec, choć nie jest dużym miastem, pochwalić się może niezwykle prężnym i ambitnym środowiskiem kulturalnym. Duża w tym zasługa Biskupieckiego Domu Kultury, który prowadzą ludzie pełni pasji. Stąd też nie brak imprez znanych nie tylko w mieście, ale i w regionie.

Reklama


Tłumaczenia