Jesteś tu:Turystyka / Agroturystyka

Agroturystyka


Agroturystyka Mazury - Warmia i Mazury - Biskupiec. Oferty gospodarstw agroturystycznych

Gospodarstwo Agroturystyczne - Nowe Marcinkowo

Agroturystyka - Nowe Marcinkowo

Gospodarstwo położone na skraju lasu. Nad jeziorem z własną linią brzegową. Przy domu ogród rekreacyjno – wypoczynkowy. Trzy zarybione stawy, możliwość wędkowania. Żywienie oparte o produkty z gospodarstwa, oraz upolowaną zwierzynę. Łódka, kajak i drewno do ogniska.

Agroturystyka Najdymowo - Orła Cień

Agroturystyka Orła Cień, Mazury, Noclegi

Gospodarstwo agroturystyczne położone w Najdymowie (1,5 km od Biskupca w krainie Warmii i Mazur). Obiekt usytuowany w zacisznej i malowniczej okolicy, zajmujący powierzchnię około 12 ha, otoczony pobliskim lasem i stawami. W pobliżu znajduje się jezioro Dadaj ( 4 km )

Agroturystyka - Wyspa Dadaj na Mazurach

Agroturystyka, wyspa dadaj, noclegi, mazury

Turyści szukający dobrego odpoczynku, ciszy, spokoju, kontaktu z przyrodą znajdą to wszystko na malowniczej wyspie, położonej na jeziorze Dadaj, która połączona jest z lądem poprzez drewniany most. "Wyspa Dadaj" znajduje się 16 km od Biskupca - na Mazurach. Na Wyspie Dadaj znajdują się domki wypoczynkowe 3-5 osobowe

DOM AGROTURYSTYCZNY

Dom agroturystyczny

Dom parterowy położony przy lesie. Do Biskupca 5 km. Wokół domu dużo miejsca do różnego rodzaju zabaw, grillowania, palenia ogniska, parkowania itp. Blisko staw (możliwość wędkowania). Właściciel posiada pasiekę i małe gospodarstwo. W pobliżu położone jest jezioro Rzeckie - 500 m.

Gospodarstwo Agroturystyczne - Lutry

Agroturystyka Mazury, noclegi

Gospodarstwo Agroturystyczne położone w Lutrach, koło Biskupca na Warmii i Mazurach. Pięknie położona okolica , zaciszne miejsce, w pobliżu jezioro Luterskie, lasy, łąki. Duże 669 ha jezioro, o urozmaiconej linii brzegowej stanowić może ogromną atrakcję dla miłośników sportów wodnych oraz wędkarzy. Do jeziora z domu jest ok. 300 m. Zapraszamy n Mazury.

Agroturystyka Mazury - Zameczek

Agroturystyka, Mazury, Zameczek

Gospodarstwo położone 3 km od Biskupca na Warmii i Mazurach. Organizuje imprezy na zamówienie - przyjęcia , szkolenia, wesela. Oferuje rowery, sprzęt do ćwiczeń siłowych, lekką łódką wiosłową, stół do tenisa oraz garaże. W stodole miejsce do czynnego wypoczynku.

Gospodarstwo agroturystyczne - Najdymowo

Agroturystyka, Najdymowo, Warmia

Gospodarstwo Agroturystyczne położone 3 km od wsi Najdymowo na Warmii i Mazurach. Gospodyni z córką Teresą wyszywają serwetki, układają kompozycję z korzeni, suchych roślin, wykonują dekoracje okazjonalne. Prace prezentowano na wystawach oraz targach. Obiekt sezonowy. Wyżywienie do uzgodnienia.

Reklama

Tłumaczenia