Jesteś tu:Informacje / Inne / Kolejne inwestycje w Biskupcu

Kolejne inwestycje w Biskupcu


Wstawiony przez admin 23 lipiec 2009

Zakończyła się budowa nowego osiedlowego śmietnika przy ul. Szpitalnej, który ma rozwiązać problem składowania śmieci przez mieszkańców i handlowców z ul. Szpitalnej, pl. Wolności, Floriańskiej i Pionierów. Obiekt o wymiarach 11,24mx3,85m wykonała firma z Biskupca Zakład Remontowo-Budowlany Szczepan Kawiecki.

Przy ul. Bogusławskiego w Biskupcu powstaną nowe miejsca parkingowe. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu zostało konsorcjum, którego liderem jest Varia-Api Sp. z o. o. z Olsztyna. Prace zostaną zakończone do dnia 31 sierpnia 2009 r.

Rozpoczęła się budowa "deptaka" wokół Kraks. Utwardzona droga o nawierzchni typu polbruk będzie miała szerokość 2 metry i długość 700 metrów. Planowana inwestycja na pewno wpłynie na atrakcyjność naszego jeziora. Termin wykonania zaplanowano na dzień 15 sierpnia 2009 r. Wykonawcą jest firma z Olsztyna.

Wkrótce zacznie się remont ostatniego budynku po byłej Jednostce Wojskowej przy Alei Broni 1 k i tym samym w Biskupcu powstaną kolejne nowe lokale mieszkalne. Mieszkania powstaną również w Raszągu, gdzie trwa przebudowa byłej szkoły na 5 lokali o powierzchniach użytkowych od 50 m2 do 70m2

Źródło: biskupiec.pl

Reklama


Tłumaczenia