Jesteś tu:Informacje / Inne / Kolejna modernizacja Placu Wolności w Biskupcu

Kolejna modernizacja Placu Wolności w Biskupcu


Wstawiony przez admin 15 wrzesień 2010

Kolejna modernizacja Placu Wolności w Biskupcu

Na Placu Wolności rozpoczęto działania mające na celu wprowadzenie roślin iglastych w postaci form strzyżonych. Formy spiral i kul umieszczone zostaną w punktach charakterystycznych przy wejściach i przy siedziskach. Nowe nasadzenia będą dobrze komponować z obecną roślinnością.

Modernizacja Placu Wolności ma na celu wprowadzenie wielopiętrowości roślinnej oraz zwiększenie ilości roślin efektownych zimą i jesienią.

jw

Fajnie, fajnie. Martwi mnie tylko jakosc drzewek. Wygladaja mizernie i moze trzeba pomyslec nad nasadzeniem czegos bardziej masywnego.

Portret użytkownika Juli

a których konkretnie ? ;)

Mam na mysli, lisciaste drzewka nad którymi zamontowane jest oswietlenie w chodniku. Teraz maja zolte listki, ktore pewnie niebawem opadna. Fajnie gdyby mialy bardziej obfita korone, no ale moze jestem malo cierpliwy :)

Portret użytkownika Juli

Masz racje ;) Jest kilka drzewek, które wymagają oprysków -> te zmiany (żółte listki z plamkami) to symptom pojawiającej się choroby grzybowej. Pozostałe to już po prostu jesień i rośliny liściaste ulegają przebarwieniom ;) Co do jakości -na obfitą koronę należy jeszcze trochę poczekać -> dajmy szansę drzewkom ;D

Reklama

Tłumaczenia